هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟

کمترین هزینه جراحی لابیاپلاستی با لیزر

اگر قصد دارید یک روش لابیاپلاستی را برای جوانسازی واژن انجام دهید، ممکن است این سوال را داشته باشید که این جراحی پلاستیک دقیقاً چه معنایی برای مالی شما خواهد داشت. خوشبختانه، ما شما را تحت پوشش قرار دادیم. جزئیات زیر.

هزینه متوسط لابیاپلاستی چقدر است؟

طبق گفته انجمن جراحان پلاستیک آمریکا (ASPS)، هزینه متوسط عمل لابیاپلاستی در سال 2020 بین 2800 تا 3100 دلار تخمین زده شده است، اما هزینه های دیگری نیز وجود دارد (جزئیات بیشتر در زیر!) که باید هنگام رزرو یک عمل زیبایی در نظر گرفته شود.

نمودار محدوده هزینه عمل لابیاپلاستی متوسط AEDIT

هزینه متوسط لابیاپلاستی: 2800 تا 3100 دلار
محدوده قیمت لابیاپلاستی: 2000 تا 6000 دلار
داوطلبانی که به جراحی لابیاپلاستی فکر می کنند، درک عوامل مختلفی که در هزینه کل یک عمل جراحی پلاستیک نقش دارند، مفید خواهند بود. جدول زیر یک نمای کلی از عوامل بالقوه ای را ارائه می دهد که در هزینه کل نقش دارند.

لابیاپلاستی چیست؟

مروری سریع: لابیاپلاستی یک روش جراحی برای کاهش اندازه فرج (لب های واژن) از طریق برداشتن بافت اضافی از لابیا بزرگ و/یا لابیا مینور (اغلب، لابیا مینور تغییر می یابد) است. پیری طبیعی، بارداری و زایمان، تغییرات وزن و ژنتیک شما ممکن است در ایجاد پوست اضافی یا شل شدن لب ها نقش داشته باشند. زنان ممکن است برای زیبایی، راحتی فیزیکی یا بهبود عملکرد، کاهش لابیا را دنبال کنند. لابیاپلاستی ممکن است با چندین روش برای جوانسازی واژن مانند پرینئوپلاستی، واژینوپلاستی یا کاهش هود کلیتورال ترکیب شود یا بخشی از به اصطلاح “تغییر مادر” باشد.

چه چیزی بر هزینه لابیاپلاستی تاثیر می گذارد؟

ما با بیان اینکه همه چیزهایی که در این مقاله پوشش می‌دهیم تخمینی است شروع می‌کنیم و از طریق مشاوره با ارائه‌دهندگانی که در نظر دارید دقیق‌ترین ارزیابی هزینه را دریافت خواهید کرد. حالا بیایید از جدول اول شروع به شیرجه عمیق متغیرها کنیم. اطلاعات زیر باید به شما احساسی نسبت به سوالاتی که باید بپرسید و عناصری که باید در طول مشاوره آرایشی در نظر بگیرید را به شما بدهد. دانش قدرت است!

ارائه‌دهنده: یک جراح پلاستیک با تجربه‌تر و دارای گواهی هیئت مدیره یا ارائه‌دهنده متخصص معمولاً هزینه‌های بالاتری برای مهارت‌های خود و بنابراین هزینه‌های مشاوره بالاتری دارد. شایان ذکر است، هزینه مشاوره ممکن است برای هزینه نهایی روش اعمال شود یا نباشد.
متخصص بیهوشی: دقیقاً مانند جراح زیبایی، آموزش، آموزش و تجربه روی هزینه تأثیر می گذارد. لابیاپلاستی با بیهوشی عمومی انجام می شود که نیاز به تخصص بیشتری دارد و هزینه بیشتری نسبت به بی حسی موضعی دارد.
مکان: همه می دانند که چیزها در سواحل گران تر هستند و این در مورد جراحی های پلاستیک صادق است. گزارش ASPS 2020 وقوع عمل لابیاپلاستی را بر اساس منطقه نشان می دهد. سواحل شرقی و غربی 71 درصد از کل لابیاپلاستی های انجام شده در سال 2020 را تشکیل می دهند. روش های بیشتر لابیاپلاستی به معنای ارائه دهندگان با تجربه تر و هزینه های جراحی زیبایی بالاتر است.
بهبودی: بهبودی و عوارض جانبی لابیاپلاستی در افراد مورد نظر متفاوت است، اما ممکن است شامل نسخه‌ها، لباس‌های فشرده، پیگیری‌ها و زمان دوری از کار باشد.
هزینه لابیاپلاستی شامل چه مواردی می شود؟

بنابراین، در واقع برای چه چیزی با لابیاپلاستی خود هزینه می کنید؟ ما می توانیم به شما کمک کنیم تا بفهمید قیمت لابیاپلاستی واقعاً شامل چه چیزی می شود.

زمانی که جراح برای انجام عمل لابیاپلاستی صرف می کند معمولاً به عنوان «هزینه متوسط» یا «حق الزحمه جراح» گزارش می شود. این در واقع نرخ ساعتی جراح شما است. در نظر داشته باشید که جراح شما هزینه های دیگری مانند اجاره، حقوق و دستمزد، بیمه و لوازم پزشکی و اداری به اضافه حقوق شخصی خود را دارد.

هزینه‌های لابیاپلاستی همچنان افزایش می‌یابد که متغیرهای دیگر اضافه می‌شوند. کادر پزشکی در اتاق (متخصص بیهوشی، پرستاران، دستیاران جراحی)، ابزار و لوازم مورد استفاده در حین لابیاپلاستی (سوزن، باند، روپوش، دستکش و غیره)، داروها قبل، در حین و بعد از لابیاپلاستی (آرام‌بخش‌ها، مسکن‌ها، آنتی‌بیوتیک‌ها و غیره) و هزینه استفاده از روش یا اتاق عمل بیمارستان یا مرکز.

و یک چیز آخر از اضافه کردن هزینه های شخصی که در طول تجربه لابیاپلاستی با آن مواجه خواهید شد، غافل نشوید. اینها احتمالاً می تواند شامل هزینه های مشاوره از ارائه دهندگان، هزینه های سفر، مراقبت های قبل از جراحی، مرخصی از محل کار و لوازم ریکاوری باشد که شخصاً خریداری می کنید.

هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟

با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است از خود بپرسید که هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟ با احتساب همه متغیرهایی که در مورد آن صحبت کردیم (منهای هزینه های شخصی شما)، لابیاپلاستی بین 2000 تا 6000 دلار هزینه خواهد داشت. میانگین آن 2894 دلار است. انتهای پایین این محدوده به احتمال زیاد نشان دهنده لابیاپلاستی کمتر در یک مرکز کوچکتر است. انتهای بالاتر ممکن است نشان دهنده یک لابیاپلاستی پیچیده تر در یک عمل یا مرکز بزرگتر باشد.

هزینه لابیاپلاستی در سراسر ایالات متحده چقدر است؟

مکان، موقعیت، موقعیت مکانی! آیا مشخص کردیم که مکان یابی نقش مهمی در هزینه کلی لابیاپلاستی دارد. گزارش آماری ASPS 2020 نشان می دهد که 71 درصد از لابیاپلاستی ها در امتداد سواحل رخ می دهد. روش های بیشتر معمولاً با هزینه های بالاتر برابر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید