سایت کلینیک پزشکان .به بررسی هزینه عمل زیبایی واژن قبل و بعد میپردازد هزینه لابیاپلاستی به علاوه هزینه لابیاپلاستی تفکیک شده است
لابیاپلاستی یک عمل جراحی پلاستیک است که پوست اضافی را از لابیا مینور جدا می کند. بارداری، زایمان، تغییرات هورمونی و افزایش سن همگی می توانند منجر به ایجاد پوست اضافی در این ناحیه شوند. برای بسیاری از زنان، این می تواند باعث خودآگاهی و ناراحتی شود. لابیاپلاستی می تواند این مشکل را با صاف کردن این ناحیه حل کند و ظاهری جوان تر و صاف تر ایجاد کند. این نه تنها می تواند پیاده روی، ورزش و رابطه جنسی را راحت تر کند، بلکه می تواند استرس پوشیدن لباس شنا و سایر لباس ها را از بین ببرد.


دکتر کت بگوویچ یک جراح پلاستیک دارای گواهی هیئت مدیره در بورلی هیلز، کالیفرنیا است که به دلیل تکنیک های خود در لابیاپلاستی به عنوان پیشگام شناخته می شود. یکی از نگرانی های رایج بسیاری از بیماران آینده نگر مربوط به کمترین هزینه عمل جراحی لابیاپلاستی است. اگر به دنبال جوانسازی این ناحیه ظریف بدن هستید، می‌خواهید مطمئن شوید که در بهترین، ملایم‌ترین و با تجربه‌ترین دست‌ها هستید. دکتر گربه صادق و شفاف است و معتقد است که بیماران باید قبل از انجام این عمل درک کنند که چه چیزی در هزینه عمل آنها دخیل است.هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟
هزینه لابیاپلاستی به دلایل زیادی می تواند متفاوت باشد. موقعیت مکانی و جمعیت یک منطقه می تواند بر هزینه لابیاپلاستی تاثیر بگذارد. تجربه و مهارت جراح پلاستیک نیز می تواند بر هزینه آن تأثیر بگذارد. درک این نکته مهم است که بسیاری از کلینیک های لابیاپلاستی “کم هزینه” می توانند خطراتی را به همراه داشته باشند. یک عمل جراحی ناموفق توسط یک پزشک غیر ماهر در واقع می تواند منجر به جراحی بازنگری پرهزینه تر شود.
اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا هزینه لابیاپلاستی تحت پوشش بیمه است؟ پوست بیش از حد در ناحیه لابیا می تواند باعث تحریک و کبودی شود. می تواند پوشیدن برخی لباس ها را دشوار کند. لباس های شنا، شلوارهای یوگا و ساق می توانند ناراحت کننده باشند. متأسفانه اکثر ارائه دهندگان بیمه سلامت این را از نظر پزشکی ضروری نمی دانند و آن را یک عمل زیبایی می دانند.

آیا نوع لابیاپلاستی بر هزینه آن تأثیر می گذارد؟

بر اساس تخمین های سازمان هایی مانند انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، هزینه متوسط برای لابیاپلاستی بین 4000 تا 6000 دلار است. با این حال، درک این نکته مهم است که گزارش هزینه می تواند بین روش ها متفاوت باشد. این رقم ممکن است برای ویزیت های بعدی، متخصص بیهوشی و غیره به حساب نیاید. همچنین مهم است که بدانید تخمین های ارزان قیمت اغلب از ساده ترین ارقام جراحی لابیاپلاستی استفاده می کنند و جراحی های پیچیده تر هزینه های بیشتری را به همراه دارند. تخمین های بالاتر می تواند بالغ بر 25000 دلار باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید