سایت کلینیک پزشکان .هزینه جراحی زیبایی واژن در کلینیک تهران

جراحی لابیاپلاستی
قبل از جراحی، کاهش موفقیت آمیز و تغییر شکل لابیاها با داشتن سلامتی خوب قبل از عمل شروع می شود. تناسب اندام قبل از عمل بهترین نتایج و بهبودی سریعتر را تضمین می کند. نتایجی که می خواهید به دست آورید در طول مشاوره شما مورد بحث قرار خواهد گرفت. این به دکتر پرون اجازه می دهد تا بداند چه مقدار بافت باید در طول جراحی برداشته شود.
عمل جراحی لابیاپلاستی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و معمولاً حدود یک ساعت طول می کشد. این یک روش ساده است که شامل برداشتن بافت اضافی از لابیا کوچک یا بزرگ است. معمولاً بیماران به اندازه کافی راحت هستند که بعد از عمل به خانه بروند. به طور معمول، زنان حدود چهار ساعت پس از عمل برای ترخیص مناسب هستند، اما باید فردی در آنجا حضور داشته باشد تا شما را به خانه برساند. برای اطمینان از راحتی هنگام بیدار شدن از خواب، در طول عمل از بی حسی موضعی استفاده می شود. پانسمان ها باید تا زمانی که بعد از عمل دیده شوند در جای خود باقی بمانند. شما لباسی خواهید داشت که باید چند هفته بعد از عمل بپوشید زیرا به تورم و بهبودی کمک می کند.

لابیاپلاستی یک روش جراحی است که برای تغییر شکل و/یا اندازه لابیا طراحی شده است. این معمولاً مستلزم کاهش لابیا مینور (لب‌های داخلی) است، اما می‌تواند شامل تغییراتی در لابیا بزرگ (لب‌های خارجی) نیز باشد. روش های لابیاپلاستی معمولا برای کاهش برخی از علائم و نگرانی های زیر انجام می شود:
تحریک
درد در هنگام نشستن یا در حین مقاربت
مشکل در پوشیدن لباس های خاص به دلیل بیرون زدگی لابیاها
به دلیل عدم تقارن قابل توجه شکل را بهبود بخشید
بسیاری از زنان به دلیل داشتن لب های بزرگ با ناراحتی قابل توجهی زندگی می کنند و راهکارهایی را برای کاهش این مشکل اتخاذ می کنند. با این حال، اکنون زنان از امکان کاهش این ناراحتی مزمن از طریق جراحی آگاه شده‌اند. برخی از زنان به طور طبیعی لابیاهای بزرگی دارند، اما با افزایش سن، بارداری و زایمان، کشیدگی لب ممکن است رخ دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید