در روز عمل لابیاپلاستی در تهران، چه انتظاری می توانید داشته باشید؟

اگر لابیاپلاستی تحت بی حسی موضعی برنامه ریزی شده باشد، به کلینیک جراحی زیبایی تهران می رسید و به اتاق عمل ما آورده می شود. یک بی حس کننده موضعی قوی روی ناحیه قرار داده می شود تا دردی را که ممکن است در طول تزریق بی حسی موضعی داشته باشید کاهش یا از بین ببرد. به شما دارو داده می شود تا در طول عمل آرام شوید. سپس دکتر کاکس علامت گذاری های بسیار دقیقی را برای برنامه ریزی عمل انجام می دهد. سپس یک بی حس کننده موضعی تزریق می شود و پس از بی حس شدن کامل در ناحیه، عمل شروع می شود. این روش معمولاً حدود یک ساعت طول می کشد. بسته به نوع بی حسی موضعی تزریق شده، ناحیه جراحی بین 8 تا 72 ساعت بی حس می ماند. پماد آنتی بیوتیک روی خطوط برش قرار می گیرد و شما را با لباس زیر یکبار مصرف و پد برای چند روز اول به خانه می فرستند. شما همچنین با یک اسپری بیهوشی به خانه فرستاده می شوید تا ناراحتی بعد از عمل لابیاپلاستی را برطرف کنید.

اگر لابیاپلاستی تحت بیهوشی عمومی برنامه ریزی شده باشد، دکتر تهران در روز انجام عمل لابیاپلاستی شما را در ناحیه مراقبت های قبل از عمل ملاقات خواهد کرد. بررسی های گسترده قبل از عمل انجام می شود و شما با متخصص بیهوشی و تیم جراحی پلاستیک ملاقات خواهید کرد. این روش معمولاً حدود یک ساعت طول می کشد.

در طول ریکاوری لابیاپلاستی چه انتظاری می توان داشت؟

بهبودی از لابیاپلاستی بسیار شبیه به بهبودی پس از زایمان یا اپیزیوتومی است. تمیز نگه داشتن ناحیه برای جلوگیری از عفونت یا عوارض بهبود زخم بسیار مهم است. به شما یک پماد آنتی بیوتیک داده می شود تا روی ناحیه قرار دهید. می‌توانید منتظر لکه‌بینی بعد از عمل باشید و باید از آستر یا پد استفاده کنید تا زمانی که این لکه‌ها فروکش کند. می توانید حمام سیتز را بعد از 36 ساعت شروع کنید، که ممکن است به کاهش مقداری از ناراحتی کمک کند، اما در مورد دمای آب بسیار مراقب باشید. برخی از بیماران استفاده از اسپری بی حس کننده را برای دو روز اول انتخاب می کنند تا به هر گونه ناراحتی نیز کمک کند. هر دردی باید بعد از هفته اول تا حد زیادی بهبود یابد. از شما می‌خواهیم تا دو هفته از ورزش‌های شدید و شش هفته از رابطه جنسی خودداری کنید تا بهبودی مناسب حاصل شود. لابیاها معمولاً به خوبی بهبود می یابند و جای زخم تقریباً کاملاً غیرقابل تشخیص است. منبع .

 

دیدگاهتان را بنویسید